Nekowa Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

41

Nekowa Banská Bystrica

Nekowa Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Nekowa v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Nekowa Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Nekowa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Nekowa Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Nekowa Banská Bystrica.

Predajne Nekowa Banská Bystrica

Módna spoločnosť Nekowa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Nekowa v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Nekowa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Nekowa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Nekowa Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Nekowa v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Nekowa Banská Bystrica.

Mapa Nekowa Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Nekowa Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Nekowa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Nekowa Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Nekowa Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Nekowa Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Nekowa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Nekowa Banská Bystrica

Nekowa Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Nekowa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Nekowa Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Nekowa Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Nekowa Banská Bystrica

Reklamácie Nekowa Banská Bystrica

Vedúci predajne Nekowa Banská Bystrica

Leták Nekowa Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Nekowa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Nekowa Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Nekowa Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Nekowa je návšteva ľubovoľnej predajne Nekowa Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Nekowa Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Nekowa Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Nekowa Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Nekowa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Nekowa Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Nekowa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Nekowa v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Nekowa Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Nekowa Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Nekowa Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Nekowa.

Hodnotenie a recenzie Nekowa Banská Bystrica

Máte na Nekowa Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Nekowa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Nekowa Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂