Neo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

Neo Banská Bystrica

Neo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Neo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Neo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Neo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Neo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Neo Banská Bystrica.

Predajne Neo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Neo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Neo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Neo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Neo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Neo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Neo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Neo Banská Bystrica.

Mapa Neo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Neo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Neo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Neo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Neo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Neo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Neo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Neo Banská Bystrica

Neo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Neo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Neo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Neo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Neo Banská Bystrica

Reklamácie Neo Banská Bystrica

Vedúci predajne Neo Banská Bystrica

Leták Neo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Neo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Neo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Neo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Neo je návšteva ľubovoľnej predajne Neo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Neo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Neo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Neo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Neo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Neo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Neo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Neo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Neo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Neo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Neo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Neo.

Hodnotenie a recenzie Neo Banská Bystrica

Máte na Neo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Neo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Neo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂