Nessa Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

59

Nessa Banská Bystrica

Nessa Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Nessa v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Nessa Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Nessa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Nessa Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Nessa Banská Bystrica.

Predajne Nessa Banská Bystrica

Módna spoločnosť Nessa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Nessa v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Nessa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Nessa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Nessa Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Nessa v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Nessa Banská Bystrica.

Mapa Nessa Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Nessa Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Nessa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Nessa Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Nessa Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Nessa Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Nessa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Nessa Banská Bystrica

Nessa Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Nessa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Nessa Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Nessa Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Nessa Banská Bystrica

Reklamácie Nessa Banská Bystrica

Vedúci predajne Nessa Banská Bystrica

Leták Nessa Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Nessa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Nessa Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Nessa Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Nessa je návšteva ľubovoľnej predajne Nessa Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Nessa Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Nessa Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Nessa Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Nessa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Nessa Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Nessa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Nessa v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Nessa Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Nessa Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Nessa Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Nessa.

Hodnotenie a recenzie Nessa Banská Bystrica

Máte na Nessa Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Nessa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Nessa Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂