New Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

49

New Banská Bystrica

New Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní New v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní New Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou New, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o New Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní New Banská Bystrica.

Predajne New Banská Bystrica

Módna spoločnosť New prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu New v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní New sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky New sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne New Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov New v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni New Banská Bystrica.

Mapa New Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne New Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka New ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny New Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne New Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní New Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne New sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu New Banská Bystrica

New Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke New, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu New Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom New Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie New Banská Bystrica

Reklamácie New Banská Bystrica

Vedúci predajne New Banská Bystrica

Leták New Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták New? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku New Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták New Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku New je návšteva ľubovoľnej predajne New Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták New Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták New Banská Bystrica?
V najnovšom letáku New Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky New. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu New Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní New? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne New v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni New Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou New Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou New Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní New.

Hodnotenie a recenzie New Banská Bystrica

Máte na New Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou New a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na New Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂