Osx Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

59

Osx Banská Bystrica

Osx Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Osx v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Osx Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Osx, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Osx Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Osx Banská Bystrica.

Predajne Osx Banská Bystrica

Módna spoločnosť Osx prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Osx v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Osx sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Osx sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Osx Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Osx v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Osx Banská Bystrica.

Mapa Osx Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Osx Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Osx ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Osx Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Osx Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Osx Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Osx sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Osx Banská Bystrica

Osx Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Osx, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Osx Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Osx Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Osx Banská Bystrica

Reklamácie Osx Banská Bystrica

Vedúci predajne Osx Banská Bystrica

Leták Osx Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Osx? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Osx Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Osx Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Osx je návšteva ľubovoľnej predajne Osx Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Osx Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Osx Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Osx Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Osx. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Osx Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Osx? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Osx v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Osx Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Osx Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Osx Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Osx.

Hodnotenie a recenzie Osx Banská Bystrica

Máte na Osx Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Osx a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Osx Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂