Otto Berg Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

76

Otto Berg Banská Bystrica

Otto Berg Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Otto Berg v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Otto Berg Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Otto Berg, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Otto Berg Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Otto Berg Banská Bystrica.

Predajne Otto Berg Banská Bystrica

Módna spoločnosť Otto Berg prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Otto Berg v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Otto Berg sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Otto Berg sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Otto Berg Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Otto Berg v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Otto Berg Banská Bystrica.

Mapa Otto Berg Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Otto Berg Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Otto Berg ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Otto Berg Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Otto Berg Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Otto Berg Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Otto Berg sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Otto Berg Banská Bystrica

Otto Berg Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Otto Berg, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Otto Berg Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Otto Berg Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Otto Berg Banská Bystrica

Reklamácie Otto Berg Banská Bystrica

Vedúci predajne Otto Berg Banská Bystrica

Leták Otto Berg Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Otto Berg? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Otto Berg Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Otto Berg Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Otto Berg je návšteva ľubovoľnej predajne Otto Berg Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Otto Berg Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Otto Berg Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Otto Berg Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Otto Berg. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Otto Berg Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Otto Berg? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Otto Berg v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Otto Berg Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Otto Berg Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Otto Berg Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Otto Berg.

Hodnotenie a recenzie Otto Berg Banská Bystrica

Máte na Otto Berg Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Otto Berg a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Otto Berg Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂