Perfetto Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

Perfetto Banská Bystrica

Perfetto Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Perfetto v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Perfetto Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Perfetto, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Perfetto Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Perfetto Banská Bystrica.

Predajne Perfetto Banská Bystrica

Módna spoločnosť Perfetto prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Perfetto v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Perfetto sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Perfetto sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Perfetto Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Perfetto v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Perfetto Banská Bystrica.

Mapa Perfetto Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Perfetto Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Perfetto ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Perfetto Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Perfetto Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Perfetto Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Perfetto sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Perfetto Banská Bystrica

Perfetto Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Perfetto, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Perfetto Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Perfetto Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Perfetto Banská Bystrica

Reklamácie Perfetto Banská Bystrica

Vedúci predajne Perfetto Banská Bystrica

Leták Perfetto Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Perfetto? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Perfetto Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Perfetto Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Perfetto je návšteva ľubovoľnej predajne Perfetto Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Perfetto Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Perfetto Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Perfetto Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Perfetto. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Perfetto Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Perfetto? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Perfetto v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Perfetto Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Perfetto Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Perfetto Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Perfetto.

Hodnotenie a recenzie Perfetto Banská Bystrica

Máte na Perfetto Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Perfetto a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Perfetto Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂