Perris Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

Perris Banská Bystrica

Perris Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Perris v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Perris Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Perris, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Perris Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Perris Banská Bystrica.

Predajne Perris Banská Bystrica

Módna spoločnosť Perris prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Perris v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Perris sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Perris sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Perris Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Perris v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Perris Banská Bystrica.

Mapa Perris Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Perris Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Perris ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Perris Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Perris Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Perris Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Perris sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Perris Banská Bystrica

Perris Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Perris, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Perris Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Perris Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Perris Banská Bystrica

Reklamácie Perris Banská Bystrica

Vedúci predajne Perris Banská Bystrica

Leták Perris Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Perris? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Perris Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Perris Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Perris je návšteva ľubovoľnej predajne Perris Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Perris Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Perris Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Perris Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Perris. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Perris Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Perris? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Perris v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Perris Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Perris Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Perris Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Perris.

Hodnotenie a recenzie Perris Banská Bystrica

Máte na Perris Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Perris a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Perris Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂