Persona Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

56

Persona Banská Bystrica

Persona Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Persona v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Persona Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Persona, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Persona Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Persona Banská Bystrica.

Predajne Persona Banská Bystrica

Módna spoločnosť Persona prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Persona v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Persona sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Persona sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Persona Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Persona v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Persona Banská Bystrica.

Mapa Persona Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Persona Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Persona ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Persona Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Persona Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Persona Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Persona sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Persona Banská Bystrica

Persona Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Persona, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Persona Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Persona Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Persona Banská Bystrica

Reklamácie Persona Banská Bystrica

Vedúci predajne Persona Banská Bystrica

Leták Persona Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Persona? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Persona Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Persona Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Persona je návšteva ľubovoľnej predajne Persona Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Persona Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Persona Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Persona Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Persona. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Persona Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Persona? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Persona v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Persona Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Persona Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Persona Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Persona.

Hodnotenie a recenzie Persona Banská Bystrica

Máte na Persona Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Persona a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Persona Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂