Picard Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

174

Picard Banská Bystrica

Picard Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Picard v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Picard Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Picard, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Picard Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Picard Banská Bystrica.

Predajne Picard Banská Bystrica

Módna spoločnosť Picard prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Picard v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Picard sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Picard sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Picard Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Picard v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Picard Banská Bystrica.

Mapa Picard Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Picard Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Picard ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Picard Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Picard Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Picard Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Picard sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Picard Banská Bystrica

Picard Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Picard, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Picard Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Picard Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Picard Banská Bystrica

Reklamácie Picard Banská Bystrica

Vedúci predajne Picard Banská Bystrica

Leták Picard Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Picard? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Picard Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Picard Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Picard je návšteva ľubovoľnej predajne Picard Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Picard Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Picard Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Picard Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Picard. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Picard Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Picard? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Picard v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Picard Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Picard Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Picard Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Picard.

Hodnotenie a recenzie Picard Banská Bystrica

Máte na Picard Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Picard a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Picard Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂