Pichler Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

71

Pichler Banská Bystrica

Pichler Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Pichler v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pichler Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pichler, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pichler Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pichler Banská Bystrica.

Predajne Pichler Banská Bystrica

Módna spoločnosť Pichler prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pichler v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pichler sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pichler sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pichler Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pichler v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pichler Banská Bystrica.

Mapa Pichler Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pichler Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pichler ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pichler Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Pichler Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pichler Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pichler sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pichler Banská Bystrica

Pichler Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Pichler, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pichler Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pichler Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Pichler Banská Bystrica

Reklamácie Pichler Banská Bystrica

Vedúci predajne Pichler Banská Bystrica

Leták Pichler Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Pichler? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pichler Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Pichler Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pichler je návšteva ľubovoľnej predajne Pichler Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pichler Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pichler Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Pichler Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pichler. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pichler Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Pichler? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pichler v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pichler Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pichler Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Pichler Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pichler.

Hodnotenie a recenzie Pichler Banská Bystrica

Máte na Pichler Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pichler a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pichler Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂