Pimkie Alexa Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

56

Pimkie Alexa Banská Bystrica

Pimkie Alexa Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Pimkie Alexa v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pimkie Alexa Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pimkie Alexa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pimkie Alexa Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pimkie Alexa Banská Bystrica.

Predajne Pimkie Alexa Banská Bystrica

Módna spoločnosť Pimkie Alexa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pimkie Alexa v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pimkie Alexa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pimkie Alexa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pimkie Alexa Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pimkie Alexa v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pimkie Alexa Banská Bystrica.

Mapa Pimkie Alexa Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pimkie Alexa Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pimkie Alexa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pimkie Alexa Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Pimkie Alexa Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pimkie Alexa Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pimkie Alexa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pimkie Alexa Banská Bystrica

Pimkie Alexa Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Pimkie Alexa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pimkie Alexa Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pimkie Alexa Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Pimkie Alexa Banská Bystrica

Reklamácie Pimkie Alexa Banská Bystrica

Vedúci predajne Pimkie Alexa Banská Bystrica

Leták Pimkie Alexa Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Pimkie Alexa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pimkie Alexa Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Pimkie Alexa Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pimkie Alexa je návšteva ľubovoľnej predajne Pimkie Alexa Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pimkie Alexa Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pimkie Alexa Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Pimkie Alexa Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pimkie Alexa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pimkie Alexa Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Pimkie Alexa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pimkie Alexa v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pimkie Alexa Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pimkie Alexa Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Pimkie Alexa Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pimkie Alexa.

Hodnotenie a recenzie Pimkie Alexa Banská Bystrica

Máte na Pimkie Alexa Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pimkie Alexa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pimkie Alexa Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂