Pimkie Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

86

Pimkie Banská Bystrica

Pimkie Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Pimkie v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pimkie Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pimkie, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pimkie Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pimkie Banská Bystrica.

Predajne Pimkie Banská Bystrica

Módna spoločnosť Pimkie prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pimkie v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pimkie sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pimkie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pimkie Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pimkie v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pimkie Banská Bystrica.

Mapa Pimkie Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pimkie Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pimkie ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pimkie Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Pimkie Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pimkie Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pimkie sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pimkie Banská Bystrica

Pimkie Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Pimkie, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pimkie Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pimkie Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Pimkie Banská Bystrica

Reklamácie Pimkie Banská Bystrica

Vedúci predajne Pimkie Banská Bystrica

Leták Pimkie Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Pimkie? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pimkie Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Pimkie Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pimkie je návšteva ľubovoľnej predajne Pimkie Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pimkie Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pimkie Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Pimkie Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pimkie. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pimkie Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Pimkie? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pimkie v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pimkie Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pimkie Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Pimkie Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pimkie.

Hodnotenie a recenzie Pimkie Banská Bystrica

Máte na Pimkie Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pimkie a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pimkie Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂