Pinko Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

62

Pinko Banská Bystrica

Pinko Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Pinko v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pinko Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pinko, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pinko Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pinko Banská Bystrica.

Predajne Pinko Banská Bystrica

Módna spoločnosť Pinko prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pinko v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pinko sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pinko sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pinko Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pinko v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pinko Banská Bystrica.

Mapa Pinko Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pinko Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pinko ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pinko Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Pinko Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pinko Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pinko sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pinko Banská Bystrica

Pinko Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Pinko, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pinko Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pinko Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Pinko Banská Bystrica

Reklamácie Pinko Banská Bystrica

Vedúci predajne Pinko Banská Bystrica

Leták Pinko Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Pinko? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pinko Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Pinko Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pinko je návšteva ľubovoľnej predajne Pinko Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pinko Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pinko Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Pinko Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pinko. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pinko Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Pinko? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pinko v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pinko Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pinko Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Pinko Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pinko.

Hodnotenie a recenzie Pinko Banská Bystrica

Máte na Pinko Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pinko a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pinko Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂