Pinokio Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

Pinokio Banská Bystrica

Pinokio Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Pinokio v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pinokio Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pinokio, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pinokio Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pinokio Banská Bystrica.

Predajne Pinokio Banská Bystrica

Módna spoločnosť Pinokio prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pinokio v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pinokio sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pinokio sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Pinokio Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pinokio v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pinokio Banská Bystrica.

Mapa Pinokio Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pinokio Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pinokio ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pinokio Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Pinokio Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pinokio Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pinokio sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pinokio Banská Bystrica

Pinokio Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Pinokio, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pinokio Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pinokio Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Pinokio Banská Bystrica

Reklamácie Pinokio Banská Bystrica

Vedúci predajne Pinokio Banská Bystrica

Leták Pinokio Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Pinokio? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pinokio Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Pinokio Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pinokio je návšteva ľubovoľnej predajne Pinokio Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pinokio Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pinokio Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Pinokio Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pinokio. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pinokio Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Pinokio? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pinokio v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pinokio Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pinokio Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Pinokio Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pinokio.

Hodnotenie a recenzie Pinokio Banská Bystrica

Máte na Pinokio Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pinokio a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pinokio Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂