PJ Salvage Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

47

PJ Salvage Banská Bystrica

PJ Salvage Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní PJ Salvage v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní PJ Salvage Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou PJ Salvage, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o PJ Salvage Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní PJ Salvage Banská Bystrica.

Predajne PJ Salvage Banská Bystrica

Módna spoločnosť PJ Salvage prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu PJ Salvage v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní PJ Salvage sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky PJ Salvage sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne PJ Salvage Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov PJ Salvage v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni PJ Salvage Banská Bystrica.

Mapa PJ Salvage Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne PJ Salvage Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka PJ Salvage ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny PJ Salvage Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne PJ Salvage Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní PJ Salvage Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne PJ Salvage sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu PJ Salvage Banská Bystrica

PJ Salvage Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke PJ Salvage, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu PJ Salvage Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom PJ Salvage Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie PJ Salvage Banská Bystrica

Reklamácie PJ Salvage Banská Bystrica

Vedúci predajne PJ Salvage Banská Bystrica

Leták PJ Salvage Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták PJ Salvage? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku PJ Salvage Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták PJ Salvage Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku PJ Salvage je návšteva ľubovoľnej predajne PJ Salvage Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták PJ Salvage Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták PJ Salvage Banská Bystrica?
V najnovšom letáku PJ Salvage Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky PJ Salvage. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu PJ Salvage Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní PJ Salvage? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne PJ Salvage v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni PJ Salvage Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou PJ Salvage Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou PJ Salvage Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní PJ Salvage.

Hodnotenie a recenzie PJ Salvage Banská Bystrica

Máte na PJ Salvage Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou PJ Salvage a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na PJ Salvage Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂