Salamander Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

113

Salamander Banská Bystrica

Salamander Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Salamander v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salamander Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salamander, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salamander Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salamander Banská Bystrica.

Predajne Salamander Banská Bystrica

Módna spoločnosť Salamander prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salamander v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salamander sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salamander sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Salamander Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salamander v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salamander Banská Bystrica.

Mapa Salamander Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salamander Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salamander ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salamander Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Salamander Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salamander Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salamander sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salamander Banská Bystrica

Salamander Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Salamander, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salamander Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salamander Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Salamander Banská Bystrica

Reklamácie Salamander Banská Bystrica

Vedúci predajne Salamander Banská Bystrica

Leták Salamander Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Salamander? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salamander Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Salamander Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salamander je návšteva ľubovoľnej predajne Salamander Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salamander Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salamander Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Salamander Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salamander. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salamander Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Salamander? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salamander v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salamander Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salamander Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Salamander Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salamander.

Hodnotenie a recenzie Salamander Banská Bystrica

Máte na Salamander Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salamander a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salamander Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár