Salomon Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

165

Salomon Banská Bystrica

Salomon Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Salomon v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salomon Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salomon, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salomon Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salomon Banská Bystrica.

Predajne Salomon Banská Bystrica

Módna spoločnosť Salomon prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salomon v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salomon sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salomon sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Salomon Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salomon v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salomon Banská Bystrica.

Mapa Salomon Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salomon Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salomon ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salomon Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Salomon Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salomon Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salomon sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salomon Banská Bystrica

Salomon Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Salomon, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salomon Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salomon Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Salomon Banská Bystrica

Reklamácie Salomon Banská Bystrica

Vedúci predajne Salomon Banská Bystrica

Leták Salomon Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Salomon? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salomon Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Salomon Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salomon je návšteva ľubovoľnej predajne Salomon Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salomon Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salomon Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Salomon Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salomon. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salomon Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Salomon? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salomon v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salomon Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salomon Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Salomon Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salomon.

Hodnotenie a recenzie Salomon Banská Bystrica

Máte na Salomon Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salomon a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salomon Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár