Salvatore Ferragamo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

43

Salvatore Ferragamo Banská Bystrica

Salvatore Ferragamo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Salvatore Ferragamo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salvatore Ferragamo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salvatore Ferragamo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salvatore Ferragamo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salvatore Ferragamo Banská Bystrica.

Predajne Salvatore Ferragamo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Salvatore Ferragamo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salvatore Ferragamo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salvatore Ferragamo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salvatore Ferragamo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Salvatore Ferragamo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salvatore Ferragamo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salvatore Ferragamo Banská Bystrica.

Mapa Salvatore Ferragamo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salvatore Ferragamo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salvatore Ferragamo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salvatore Ferragamo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Salvatore Ferragamo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salvatore Ferragamo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salvatore Ferragamo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salvatore Ferragamo Banská Bystrica

Salvatore Ferragamo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Salvatore Ferragamo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salvatore Ferragamo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salvatore Ferragamo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Salvatore Ferragamo Banská Bystrica

Reklamácie Salvatore Ferragamo Banská Bystrica

Vedúci predajne Salvatore Ferragamo Banská Bystrica

Leták Salvatore Ferragamo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Salvatore Ferragamo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salvatore Ferragamo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Salvatore Ferragamo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salvatore Ferragamo je návšteva ľubovoľnej predajne Salvatore Ferragamo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salvatore Ferragamo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salvatore Ferragamo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Salvatore Ferragamo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salvatore Ferragamo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salvatore Ferragamo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Salvatore Ferragamo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salvatore Ferragamo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salvatore Ferragamo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salvatore Ferragamo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Salvatore Ferragamo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salvatore Ferragamo.

Hodnotenie a recenzie Salvatore Ferragamo Banská Bystrica

Máte na Salvatore Ferragamo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salvatore Ferragamo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salvatore Ferragamo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂