Samanta Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

52

Samanta Banská Bystrica

Samanta Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Samanta v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Samanta Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Samanta, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Samanta Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Samanta Banská Bystrica.

Predajne Samanta Banská Bystrica

Módna spoločnosť Samanta prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Samanta v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Samanta sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Samanta sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Samanta Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Samanta v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Samanta Banská Bystrica.

Mapa Samanta Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Samanta Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Samanta ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Samanta Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Samanta Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Samanta Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Samanta sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Samanta Banská Bystrica

Samanta Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Samanta, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Samanta Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Samanta Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Samanta Banská Bystrica

Reklamácie Samanta Banská Bystrica

Vedúci predajne Samanta Banská Bystrica

Leták Samanta Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Samanta? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Samanta Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Samanta Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Samanta je návšteva ľubovoľnej predajne Samanta Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Samanta Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Samanta Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Samanta Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Samanta. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Samanta Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Samanta? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Samanta v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Samanta Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Samanta Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Samanta Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Samanta.

Hodnotenie a recenzie Samanta Banská Bystrica

Máte na Samanta Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Samanta a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Samanta Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂