Samdex Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

93

Samdex Banská Bystrica

Samdex Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Samdex v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Samdex Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Samdex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Samdex Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Samdex Banská Bystrica.

Predajne Samdex Banská Bystrica

Módna spoločnosť Samdex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Samdex v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Samdex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Samdex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Samdex Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Samdex v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Samdex Banská Bystrica.

Mapa Samdex Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Samdex Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Samdex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Samdex Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Samdex Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Samdex Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Samdex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Samdex Banská Bystrica

Samdex Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Samdex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Samdex Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Samdex Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Samdex Banská Bystrica

Reklamácie Samdex Banská Bystrica

Vedúci predajne Samdex Banská Bystrica

Leták Samdex Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Samdex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Samdex Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Samdex Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Samdex je návšteva ľubovoľnej predajne Samdex Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Samdex Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Samdex Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Samdex Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Samdex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Samdex Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Samdex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Samdex v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Samdex Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Samdex Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Samdex Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Samdex.

Hodnotenie a recenzie Samdex Banská Bystrica

Máte na Samdex Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Samdex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Samdex Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár