San Toro Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

117

San Toro Banská Bystrica

San Toro Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní San Toro v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní San Toro Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou San Toro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o San Toro Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní San Toro Banská Bystrica.

Predajne San Toro Banská Bystrica

Módna spoločnosť San Toro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu San Toro v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní San Toro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky San Toro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne San Toro Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov San Toro v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni San Toro Banská Bystrica.

Mapa San Toro Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne San Toro Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka San Toro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny San Toro Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne San Toro Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní San Toro Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne San Toro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu San Toro Banská Bystrica

San Toro Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke San Toro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu San Toro Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom San Toro Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie San Toro Banská Bystrica

Reklamácie San Toro Banská Bystrica

Vedúci predajne San Toro Banská Bystrica

Leták San Toro Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták San Toro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku San Toro Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták San Toro Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku San Toro je návšteva ľubovoľnej predajne San Toro Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták San Toro Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták San Toro Banská Bystrica?
V najnovšom letáku San Toro Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky San Toro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu San Toro Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní San Toro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne San Toro v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni San Toro Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou San Toro Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou San Toro Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní San Toro.

Hodnotenie a recenzie San Toro Banská Bystrica

Máte na San Toro Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou San Toro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na San Toro Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár