Scandinavia Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

114

Scandinavia Banská Bystrica

Scandinavia Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Scandinavia v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Scandinavia Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Scandinavia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Scandinavia Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Scandinavia Banská Bystrica.

Predajne Scandinavia Banská Bystrica

Módna spoločnosť Scandinavia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Scandinavia v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Scandinavia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Scandinavia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Scandinavia Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Scandinavia v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Scandinavia Banská Bystrica.

Mapa Scandinavia Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Scandinavia Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Scandinavia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Scandinavia Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Scandinavia Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Scandinavia Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Scandinavia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Scandinavia Banská Bystrica

Scandinavia Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Scandinavia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Scandinavia Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Scandinavia Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Scandinavia Banská Bystrica

Reklamácie Scandinavia Banská Bystrica

Vedúci predajne Scandinavia Banská Bystrica

Leták Scandinavia Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Scandinavia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Scandinavia Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Scandinavia Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Scandinavia je návšteva ľubovoľnej predajne Scandinavia Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Scandinavia Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Scandinavia Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Scandinavia Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Scandinavia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Scandinavia Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Scandinavia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Scandinavia v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Scandinavia Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Scandinavia Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Scandinavia Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Scandinavia.

Hodnotenie a recenzie Scandinavia Banská Bystrica

Máte na Scandinavia Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Scandinavia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Scandinavia Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár