SBT Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

63

SBT Banská Bystrica

SBT Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní SBT v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SBT Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SBT, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SBT Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SBT Banská Bystrica.

Predajne SBT Banská Bystrica

Módna spoločnosť SBT prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SBT v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SBT sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SBT sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne SBT Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SBT v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SBT Banská Bystrica.

Mapa SBT Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne SBT Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SBT ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SBT Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne SBT Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SBT Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SBT sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SBT Banská Bystrica

SBT Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke SBT, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SBT Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SBT Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie SBT Banská Bystrica

Reklamácie SBT Banská Bystrica

Vedúci predajne SBT Banská Bystrica

Leták SBT Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták SBT? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SBT Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták SBT Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SBT je návšteva ľubovoľnej predajne SBT Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SBT Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SBT Banská Bystrica?
V najnovšom letáku SBT Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SBT. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SBT Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní SBT? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SBT v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SBT Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SBT Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou SBT Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SBT.

Hodnotenie a recenzie SBT Banská Bystrica

Máte na SBT Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SBT a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SBT Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂