Schleich Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

124

Schleich Banská Bystrica

Schleich Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Schleich v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Schleich Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Schleich, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Schleich Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Schleich Banská Bystrica.

Predajne Schleich Banská Bystrica

Módna spoločnosť Schleich prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Schleich v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Schleich sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Schleich sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Schleich Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Schleich v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Schleich Banská Bystrica.

Mapa Schleich Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Schleich Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Schleich ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Schleich Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Schleich Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Schleich Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Schleich sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Schleich Banská Bystrica

Schleich Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Schleich, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Schleich Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Schleich Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Schleich Banská Bystrica

Reklamácie Schleich Banská Bystrica

Vedúci predajne Schleich Banská Bystrica

Leták Schleich Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Schleich? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Schleich Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Schleich Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Schleich je návšteva ľubovoľnej predajne Schleich Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Schleich Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Schleich Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Schleich Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Schleich. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Schleich Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Schleich? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Schleich v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Schleich Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Schleich Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Schleich Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Schleich.

Hodnotenie a recenzie Schleich Banská Bystrica

Máte na Schleich Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Schleich a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Schleich Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár