Schirme Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

129

Schirme Banská Bystrica

Schirme Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Schirme v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Schirme Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Schirme, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Schirme Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Schirme Banská Bystrica.

Predajne Schirme Banská Bystrica

Módna spoločnosť Schirme prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Schirme v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Schirme sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Schirme sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Schirme Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Schirme v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Schirme Banská Bystrica.

Mapa Schirme Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Schirme Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Schirme ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Schirme Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Schirme Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Schirme Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Schirme sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Schirme Banská Bystrica

Schirme Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Schirme, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Schirme Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Schirme Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Schirme Banská Bystrica

Reklamácie Schirme Banská Bystrica

Vedúci predajne Schirme Banská Bystrica

Leták Schirme Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Schirme? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Schirme Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Schirme Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Schirme je návšteva ľubovoľnej predajne Schirme Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Schirme Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Schirme Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Schirme Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Schirme. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Schirme Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Schirme? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Schirme v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Schirme Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Schirme Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Schirme Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Schirme.

Hodnotenie a recenzie Schirme Banská Bystrica

Máte na Schirme Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Schirme a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Schirme Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár