Segue Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

109

Segue Banská Bystrica

Segue Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Segue v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Segue Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Segue, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Segue Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Segue Banská Bystrica.

Predajne Segue Banská Bystrica

Módna spoločnosť Segue prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Segue v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Segue sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Segue sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Segue Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Segue v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Segue Banská Bystrica.

Mapa Segue Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Segue Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Segue ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Segue Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Segue Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Segue Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Segue sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Segue Banská Bystrica

Segue Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Segue, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Segue Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Segue Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Segue Banská Bystrica

Reklamácie Segue Banská Bystrica

Vedúci predajne Segue Banská Bystrica

Leták Segue Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Segue? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Segue Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Segue Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Segue je návšteva ľubovoľnej predajne Segue Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Segue Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Segue Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Segue Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Segue. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Segue Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Segue? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Segue v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Segue Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Segue Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Segue Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Segue.

Hodnotenie a recenzie Segue Banská Bystrica

Máte na Segue Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Segue a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Segue Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár