Silver Star Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

102

Silver Star Banská Bystrica

Silver Star Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Silver Star v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Silver Star Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Silver Star, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Silver Star Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Silver Star Banská Bystrica.

Predajne Silver Star Banská Bystrica

Módna spoločnosť Silver Star prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Silver Star v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Silver Star sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Silver Star sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Silver Star Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Silver Star v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Silver Star Banská Bystrica.

Mapa Silver Star Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Silver Star Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Silver Star ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Silver Star Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Silver Star Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Silver Star Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Silver Star sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Silver Star Banská Bystrica

Silver Star Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Silver Star, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Silver Star Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Silver Star Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Silver Star Banská Bystrica

Reklamácie Silver Star Banská Bystrica

Vedúci predajne Silver Star Banská Bystrica

Leták Silver Star Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Silver Star? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Silver Star Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Silver Star Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Silver Star je návšteva ľubovoľnej predajne Silver Star Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Silver Star Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Silver Star Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Silver Star Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Silver Star. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Silver Star Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Silver Star? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Silver Star v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Silver Star Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Silver Star Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Silver Star Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Silver Star.

Hodnotenie a recenzie Silver Star Banská Bystrica

Máte na Silver Star Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Silver Star a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Silver Star Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár