Skagen Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

120

Skagen Banská Bystrica

Skagen Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Skagen v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Skagen Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Skagen, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Skagen Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Skagen Banská Bystrica.

Predajne Skagen Banská Bystrica

Módna spoločnosť Skagen prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Skagen v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Skagen sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Skagen sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Skagen Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Skagen v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Skagen Banská Bystrica.

Mapa Skagen Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Skagen Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Skagen ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Skagen Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Skagen Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Skagen Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Skagen sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Skagen Banská Bystrica

Skagen Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Skagen, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Skagen Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Skagen Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Skagen Banská Bystrica

Reklamácie Skagen Banská Bystrica

Vedúci predajne Skagen Banská Bystrica

Leták Skagen Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Skagen? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Skagen Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Skagen Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Skagen je návšteva ľubovoľnej predajne Skagen Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Skagen Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Skagen Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Skagen Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Skagen. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Skagen Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Skagen? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Skagen v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Skagen Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Skagen Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Skagen Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Skagen.

Hodnotenie a recenzie Skagen Banská Bystrica

Máte na Skagen Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Skagen a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Skagen Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár