SIX Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

101

SIX Banská Bystrica

SIX Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní SIX v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SIX Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SIX, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SIX Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SIX Banská Bystrica.

Predajne SIX Banská Bystrica

Módna spoločnosť SIX prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SIX v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SIX sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SIX sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne SIX Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SIX v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SIX Banská Bystrica.

Mapa SIX Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne SIX Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SIX ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SIX Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne SIX Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SIX Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SIX sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SIX Banská Bystrica

SIX Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke SIX, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SIX Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SIX Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie SIX Banská Bystrica

Reklamácie SIX Banská Bystrica

Vedúci predajne SIX Banská Bystrica

Leták SIX Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták SIX? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SIX Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták SIX Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SIX je návšteva ľubovoľnej predajne SIX Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SIX Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SIX Banská Bystrica?
V najnovšom letáku SIX Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SIX. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SIX Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní SIX? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SIX v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SIX Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SIX Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou SIX Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SIX.

Hodnotenie a recenzie SIX Banská Bystrica

Máte na SIX Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SIX a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SIX Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár