Skiny Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

80

Skiny Banská Bystrica

Skiny Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Skiny v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Skiny Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Skiny, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Skiny Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Skiny Banská Bystrica.

Predajne Skiny Banská Bystrica

Módna spoločnosť Skiny prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Skiny v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Skiny sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Skiny sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Skiny Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Skiny v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Skiny Banská Bystrica.

Mapa Skiny Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Skiny Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Skiny ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Skiny Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Skiny Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Skiny Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Skiny sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Skiny Banská Bystrica

Skiny Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Skiny, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Skiny Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Skiny Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Skiny Banská Bystrica

Reklamácie Skiny Banská Bystrica

Vedúci predajne Skiny Banská Bystrica

Leták Skiny Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Skiny? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Skiny Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Skiny Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Skiny je návšteva ľubovoľnej predajne Skiny Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Skiny Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Skiny Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Skiny Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Skiny. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Skiny Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Skiny? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Skiny v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Skiny Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Skiny Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Skiny Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Skiny.

Hodnotenie a recenzie Skiny Banská Bystrica

Máte na Skiny Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Skiny a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Skiny Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂