Sloggi® Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

102

Sloggi® Banská Bystrica

Sloggi® Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Sloggi® v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sloggi® Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sloggi®, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sloggi® Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sloggi® Banská Bystrica.

Predajne Sloggi® Banská Bystrica

Módna spoločnosť Sloggi® prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sloggi® v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sloggi® sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sloggi® sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sloggi® Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sloggi® v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sloggi® Banská Bystrica.

Mapa Sloggi® Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sloggi® Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sloggi® ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sloggi® Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Sloggi® Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sloggi® Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sloggi® sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sloggi® Banská Bystrica

Sloggi® Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Sloggi®, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sloggi® Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sloggi® Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Sloggi® Banská Bystrica

Reklamácie Sloggi® Banská Bystrica

Vedúci predajne Sloggi® Banská Bystrica

Leták Sloggi® Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Sloggi®? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sloggi® Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Sloggi® Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sloggi® je návšteva ľubovoľnej predajne Sloggi® Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sloggi® Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sloggi® Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Sloggi® Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sloggi®. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sloggi® Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Sloggi®? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sloggi® v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sloggi® Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sloggi® Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Sloggi® Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sloggi®.

Hodnotenie a recenzie Sloggi® Banská Bystrica

Máte na Sloggi® Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sloggi® a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sloggi® Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár