Slovenka Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

207

Slovenka Banská Bystrica

Slovenka Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Slovenka v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Slovenka Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Slovenka, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Slovenka Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Slovenka Banská Bystrica.

Predajne Slovenka Banská Bystrica

Módna spoločnosť Slovenka prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Slovenka v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Slovenka sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Slovenka sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Slovenka Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Slovenka v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Slovenka Banská Bystrica.

Mapa Slovenka Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Slovenka Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Slovenka ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Slovenka Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Slovenka Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Slovenka Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Slovenka sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Slovenka Banská Bystrica

Slovenka Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Slovenka, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Slovenka Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Slovenka Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Slovenka Banská Bystrica

Reklamácie Slovenka Banská Bystrica

Vedúci predajne Slovenka Banská Bystrica

Leták Slovenka Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Slovenka? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Slovenka Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Slovenka Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Slovenka je návšteva ľubovoľnej predajne Slovenka Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Slovenka Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Slovenka Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Slovenka Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Slovenka. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Slovenka Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Slovenka? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Slovenka v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Slovenka Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Slovenka Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Slovenka Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Slovenka.

Hodnotenie a recenzie Slovenka Banská Bystrica

Máte na Slovenka Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Slovenka a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Slovenka Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár