SportsDirect Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

562

SportsDirect Banská Bystrica

SportsDirect Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní SportsDirect v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SportsDirect Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SportsDirect, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SportsDirect Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SportsDirect Banská Bystrica.

Predajne SportsDirect Banská Bystrica

Módna spoločnosť SportsDirect prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SportsDirect v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SportsDirect sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SportsDirect sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne SportsDirect Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SportsDirect v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SportsDirect Banská Bystrica.

Mapa SportsDirect Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne SportsDirect Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SportsDirect ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SportsDirect Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne SportsDirect Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SportsDirect Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SportsDirect sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SportsDirect Banská Bystrica

SportsDirect Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke SportsDirect, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SportsDirect Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SportsDirect Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie SportsDirect Banská Bystrica

Reklamácie SportsDirect Banská Bystrica

Vedúci predajne SportsDirect Banská Bystrica

Leták SportsDirect Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták SportsDirect? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SportsDirect Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták SportsDirect Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SportsDirect je návšteva ľubovoľnej predajne SportsDirect Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SportsDirect Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SportsDirect Banská Bystrica?
V najnovšom letáku SportsDirect Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SportsDirect. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SportsDirect Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní SportsDirect? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SportsDirect v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SportsDirect Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SportsDirect Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou SportsDirect Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SportsDirect.

Hodnotenie a recenzie SportsDirect Banská Bystrica

Máte na SportsDirect Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SportsDirect a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SportsDirect Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár