Storm Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

80

Storm Banská Bystrica

Storm Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Storm v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Storm Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Storm, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Storm Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Storm Banská Bystrica.

Predajne Storm Banská Bystrica

Módna spoločnosť Storm prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Storm v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Storm sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Storm sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Storm Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Storm v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Storm Banská Bystrica.

Mapa Storm Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Storm Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Storm ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Storm Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Storm Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Storm Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Storm sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Storm Banská Bystrica

Storm Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Storm, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Storm Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Storm Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Storm Banská Bystrica

Reklamácie Storm Banská Bystrica

Vedúci predajne Storm Banská Bystrica

Leták Storm Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Storm? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Storm Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Storm Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Storm je návšteva ľubovoľnej predajne Storm Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Storm Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Storm Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Storm Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Storm. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Storm Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Storm? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Storm v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Storm Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Storm Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Storm Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Storm.

Hodnotenie a recenzie Storm Banská Bystrica

Máte na Storm Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Storm a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Storm Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár