Strand Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

60

Strand Banská Bystrica

Strand Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Strand v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Strand Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Strand, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Strand Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Strand Banská Bystrica.

Predajne Strand Banská Bystrica

Módna spoločnosť Strand prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Strand v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Strand sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Strand sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Strand Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Strand v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Strand Banská Bystrica.

Mapa Strand Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Strand Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Strand ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Strand Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Strand Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Strand Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Strand sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Strand Banská Bystrica

Strand Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Strand, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Strand Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Strand Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Strand Banská Bystrica

Reklamácie Strand Banská Bystrica

Vedúci predajne Strand Banská Bystrica

Leták Strand Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Strand? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Strand Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Strand Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Strand je návšteva ľubovoľnej predajne Strand Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Strand Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Strand Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Strand Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Strand. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Strand Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Strand? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Strand v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Strand Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Strand Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Strand Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Strand.

Hodnotenie a recenzie Strand Banská Bystrica

Máte na Strand Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Strand a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Strand Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂