Tchibo Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

75

Tchibo Banská Bystrica

Tchibo Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tchibo v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tchibo Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tchibo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tchibo Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tchibo Banská Bystrica.

Predajne Tchibo Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tchibo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tchibo v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tchibo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tchibo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tchibo Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tchibo v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tchibo Banská Bystrica.

Mapa Tchibo Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tchibo Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tchibo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tchibo Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tchibo Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tchibo Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tchibo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tchibo Banská Bystrica

Tchibo Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tchibo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tchibo Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tchibo Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tchibo Banská Bystrica

Reklamácie Tchibo Banská Bystrica

Vedúci predajne Tchibo Banská Bystrica

Leták Tchibo Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tchibo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tchibo Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tchibo Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tchibo je návšteva ľubovoľnej predajne Tchibo Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tchibo Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tchibo Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tchibo Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tchibo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tchibo Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tchibo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tchibo v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tchibo Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tchibo Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tchibo Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tchibo.

Hodnotenie a recenzie Tchibo Banská Bystrica

Máte na Tchibo Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tchibo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tchibo Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂