Ted Baker Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

86

Ted Baker Banská Bystrica

Ted Baker Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Ted Baker v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Ted Baker Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Ted Baker, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Ted Baker Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Ted Baker Banská Bystrica.

Predajne Ted Baker Banská Bystrica

Módna spoločnosť Ted Baker prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Ted Baker v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Ted Baker sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Ted Baker sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Ted Baker Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Ted Baker v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Ted Baker Banská Bystrica.

Mapa Ted Baker Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Ted Baker Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Ted Baker ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Ted Baker Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Ted Baker Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Ted Baker Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Ted Baker sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Ted Baker Banská Bystrica

Ted Baker Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Ted Baker, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Ted Baker Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Ted Baker Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Ted Baker Banská Bystrica

Reklamácie Ted Baker Banská Bystrica

Vedúci predajne Ted Baker Banská Bystrica

Leták Ted Baker Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Ted Baker? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Ted Baker Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Ted Baker Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Ted Baker je návšteva ľubovoľnej predajne Ted Baker Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Ted Baker Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Ted Baker Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Ted Baker Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Ted Baker. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Ted Baker Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Ted Baker? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Ted Baker v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Ted Baker Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Ted Baker Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Ted Baker Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Ted Baker.

Hodnotenie a recenzie Ted Baker Banská Bystrica

Máte na Ted Baker Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Ted Baker a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Ted Baker Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár