Telstar Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

116

Telstar Banská Bystrica

Telstar Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Telstar v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Telstar Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Telstar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Telstar Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Telstar Banská Bystrica.

Predajne Telstar Banská Bystrica

Módna spoločnosť Telstar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Telstar v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Telstar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Telstar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Telstar Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Telstar v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Telstar Banská Bystrica.

Mapa Telstar Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Telstar Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Telstar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Telstar Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Telstar Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Telstar Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Telstar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Telstar Banská Bystrica

Telstar Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Telstar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Telstar Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Telstar Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Telstar Banská Bystrica

Reklamácie Telstar Banská Bystrica

Vedúci predajne Telstar Banská Bystrica

Leták Telstar Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Telstar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Telstar Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Telstar Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Telstar je návšteva ľubovoľnej predajne Telstar Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Telstar Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Telstar Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Telstar Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Telstar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Telstar Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Telstar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Telstar v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Telstar Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Telstar Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Telstar Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Telstar.

Hodnotenie a recenzie Telstar Banská Bystrica

Máte na Telstar Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Telstar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Telstar Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár