Tempish Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

84

Tempish Banská Bystrica

Tempish Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tempish v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tempish Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tempish, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tempish Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tempish Banská Bystrica.

Predajne Tempish Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tempish prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tempish v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tempish sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tempish sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tempish Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tempish v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tempish Banská Bystrica.

Mapa Tempish Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tempish Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tempish ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tempish Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tempish Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tempish Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tempish sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tempish Banská Bystrica

Tempish Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tempish, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tempish Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tempish Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tempish Banská Bystrica

Reklamácie Tempish Banská Bystrica

Vedúci predajne Tempish Banská Bystrica

Leták Tempish Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tempish? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tempish Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tempish Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tempish je návšteva ľubovoľnej predajne Tempish Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tempish Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tempish Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tempish Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tempish. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tempish Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tempish? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tempish v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tempish Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tempish Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tempish Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tempish.

Hodnotenie a recenzie Tempish Banská Bystrica

Máte na Tempish Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tempish a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tempish Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár