Teno Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

94

Teno Banská Bystrica

Teno Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Teno v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Teno Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Teno, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Teno Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Teno Banská Bystrica.

Predajne Teno Banská Bystrica

Módna spoločnosť Teno prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Teno v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Teno sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Teno sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Teno Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Teno v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Teno Banská Bystrica.

Mapa Teno Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Teno Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Teno ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Teno Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Teno Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Teno Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Teno sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Teno Banská Bystrica

Teno Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Teno, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Teno Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Teno Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Teno Banská Bystrica

Reklamácie Teno Banská Bystrica

Vedúci predajne Teno Banská Bystrica

Leták Teno Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Teno? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Teno Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Teno Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Teno je návšteva ľubovoľnej predajne Teno Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Teno Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Teno Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Teno Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Teno. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Teno Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Teno? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Teno v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Teno Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Teno Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Teno Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Teno.

Hodnotenie a recenzie Teno Banská Bystrica

Máte na Teno Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Teno a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Teno Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár