Thrasher Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

105

Thrasher Banská Bystrica

Thrasher Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Thrasher v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Thrasher Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Thrasher, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Thrasher Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Thrasher Banská Bystrica.

Predajne Thrasher Banská Bystrica

Módna spoločnosť Thrasher prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Thrasher v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Thrasher sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Thrasher sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Thrasher Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Thrasher v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Thrasher Banská Bystrica.

Mapa Thrasher Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Thrasher Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Thrasher ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Thrasher Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Thrasher Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Thrasher Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Thrasher sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Thrasher Banská Bystrica

Thrasher Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Thrasher, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Thrasher Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Thrasher Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Thrasher Banská Bystrica

Reklamácie Thrasher Banská Bystrica

Vedúci predajne Thrasher Banská Bystrica

Leták Thrasher Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Thrasher? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Thrasher Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Thrasher Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Thrasher je návšteva ľubovoľnej predajne Thrasher Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Thrasher Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Thrasher Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Thrasher Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Thrasher. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Thrasher Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Thrasher? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Thrasher v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Thrasher Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Thrasher Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Thrasher Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Thrasher.

Hodnotenie a recenzie Thrasher Banská Bystrica

Máte na Thrasher Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Thrasher a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Thrasher Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár