Tilak Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

88

Tilak Banská Bystrica

Tilak Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tilak v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tilak Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tilak, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tilak Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tilak Banská Bystrica.

Predajne Tilak Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tilak prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tilak v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tilak sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tilak sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tilak Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tilak v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tilak Banská Bystrica.

Mapa Tilak Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tilak Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tilak ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tilak Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tilak Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tilak Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tilak sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tilak Banská Bystrica

Tilak Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tilak, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tilak Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tilak Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tilak Banská Bystrica

Reklamácie Tilak Banská Bystrica

Vedúci predajne Tilak Banská Bystrica

Leták Tilak Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tilak? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tilak Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tilak Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tilak je návšteva ľubovoľnej predajne Tilak Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tilak Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tilak Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tilak Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tilak. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tilak Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tilak? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tilak v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tilak Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tilak Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tilak Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tilak.

Hodnotenie a recenzie Tilak Banská Bystrica

Máte na Tilak Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tilak a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tilak Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár