Timberland Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

117

Timberland Banská Bystrica

Timberland Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Timberland v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Timberland Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Timberland, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Timberland Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Timberland Banská Bystrica.

Predajne Timberland Banská Bystrica

Módna spoločnosť Timberland prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Timberland v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Timberland sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Timberland sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Timberland Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Timberland v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Timberland Banská Bystrica.

Mapa Timberland Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Timberland Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Timberland ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Timberland Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Timberland Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Timberland Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Timberland sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Timberland Banská Bystrica

Timberland Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Timberland, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Timberland Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Timberland Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Timberland Banská Bystrica

Reklamácie Timberland Banská Bystrica

Vedúci predajne Timberland Banská Bystrica

Leták Timberland Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Timberland? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Timberland Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Timberland Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Timberland je návšteva ľubovoľnej predajne Timberland Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Timberland Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Timberland Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Timberland Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Timberland. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Timberland Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Timberland? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Timberland v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Timberland Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Timberland Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Timberland Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Timberland.

Hodnotenie a recenzie Timberland Banská Bystrica

Máte na Timberland Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Timberland a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Timberland Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár