Time Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

105

Time Banská Bystrica

Time Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Time v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Time Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Time, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Time Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Time Banská Bystrica.

Predajne Time Banská Bystrica

Módna spoločnosť Time prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Time v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Time sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Time sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Time Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Time v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Time Banská Bystrica.

Mapa Time Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Time Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Time ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Time Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Time Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Time Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Time sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Time Banská Bystrica

Time Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Time, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Time Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Time Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Time Banská Bystrica

Reklamácie Time Banská Bystrica

Vedúci predajne Time Banská Bystrica

Leták Time Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Time? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Time Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Time Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Time je návšteva ľubovoľnej predajne Time Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Time Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Time Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Time Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Time. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Time Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Time? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Time v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Time Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Time Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Time Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Time.

Hodnotenie a recenzie Time Banská Bystrica

Máte na Time Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Time a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Time Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár