Timex Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

132

Timex Banská Bystrica

Timex Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Timex v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Timex Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Timex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Timex Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Timex Banská Bystrica.

Predajne Timex Banská Bystrica

Módna spoločnosť Timex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Timex v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Timex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Timex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Timex Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Timex v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Timex Banská Bystrica.

Mapa Timex Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Timex Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Timex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Timex Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Timex Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Timex Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Timex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Timex Banská Bystrica

Timex Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Timex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Timex Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Timex Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Timex Banská Bystrica

Reklamácie Timex Banská Bystrica

Vedúci predajne Timex Banská Bystrica

Leták Timex Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Timex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Timex Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Timex Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Timex je návšteva ľubovoľnej predajne Timex Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Timex Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Timex Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Timex Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Timex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Timex Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Timex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Timex v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Timex Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Timex Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Timex Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Timex.

Hodnotenie a recenzie Timex Banská Bystrica

Máte na Timex Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Timex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Timex Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár