Tissot Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

113

Tissot Banská Bystrica

Tissot Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tissot v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tissot Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tissot, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tissot Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tissot Banská Bystrica.

Predajne Tissot Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tissot prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tissot v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tissot sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tissot sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tissot Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tissot v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tissot Banská Bystrica.

Mapa Tissot Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tissot Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tissot ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tissot Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tissot Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tissot Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tissot sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tissot Banská Bystrica

Tissot Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tissot, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tissot Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tissot Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tissot Banská Bystrica

Reklamácie Tissot Banská Bystrica

Vedúci predajne Tissot Banská Bystrica

Leták Tissot Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tissot? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tissot Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tissot Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tissot je návšteva ľubovoľnej predajne Tissot Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tissot Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tissot Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tissot Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tissot. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tissot Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tissot? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tissot v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tissot Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tissot Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tissot Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tissot.

Hodnotenie a recenzie Tissot Banská Bystrica

Máte na Tissot Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tissot a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tissot Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár