TK Maxx Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

84

TK Maxx Banská Bystrica

TK Maxx Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní TK Maxx v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TK Maxx Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TK Maxx, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TK Maxx Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TK Maxx Banská Bystrica.

Predajne TK Maxx Banská Bystrica

Módna spoločnosť TK Maxx prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TK Maxx v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TK Maxx sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TK Maxx sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne TK Maxx Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TK Maxx v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TK Maxx Banská Bystrica.

Mapa TK Maxx Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne TK Maxx Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TK Maxx ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TK Maxx Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne TK Maxx Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TK Maxx Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TK Maxx sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu TK Maxx Banská Bystrica

TK Maxx Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke TK Maxx, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TK Maxx Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TK Maxx Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie TK Maxx Banská Bystrica

Reklamácie TK Maxx Banská Bystrica

Vedúci predajne TK Maxx Banská Bystrica

Leták TK Maxx Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták TK Maxx? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TK Maxx Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták TK Maxx Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TK Maxx je návšteva ľubovoľnej predajne TK Maxx Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TK Maxx Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TK Maxx Banská Bystrica?
V najnovšom letáku TK Maxx Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TK Maxx. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TK Maxx Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní TK Maxx? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TK Maxx v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TK Maxx Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TK Maxx Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou TK Maxx Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TK Maxx.

Hodnotenie a recenzie TK Maxx Banská Bystrica

Máte na TK Maxx Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TK Maxx a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TK Maxx Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂