Tod’s Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

104

Tod's Banská Bystrica

Tod's Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tod's v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tod's Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tod's, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tod's Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tod's Banská Bystrica.

Predajne Tod's Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tod's prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tod's v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tod's sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tod's sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tod's Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tod's v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tod's Banská Bystrica.

Mapa Tod's Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tod's Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tod's ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tod's Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tod's Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tod's Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tod's sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tod's Banská Bystrica

Tod's Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tod's, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tod's Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tod's Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tod's Banská Bystrica

Reklamácie Tod's Banská Bystrica

Vedúci predajne Tod's Banská Bystrica

Leták Tod's Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tod's? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tod's Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tod's Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tod's je návšteva ľubovoľnej predajne Tod's Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tod's Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tod's Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tod's Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tod's. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tod's Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tod's? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tod's v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tod's Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tod's Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tod's Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tod's.

Hodnotenie a recenzie Tod's Banská Bystrica

Máte na Tod's Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tod's a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tod's Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár