Tom Daxon Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

77

Tom Daxon Banská Bystrica

Tom Daxon Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tom Daxon v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tom Daxon Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tom Daxon, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tom Daxon Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tom Daxon Banská Bystrica.

Predajne Tom Daxon Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tom Daxon prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tom Daxon v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tom Daxon sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tom Daxon sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tom Daxon Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tom Daxon v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tom Daxon Banská Bystrica.

Mapa Tom Daxon Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tom Daxon Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tom Daxon ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tom Daxon Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tom Daxon Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tom Daxon Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tom Daxon sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tom Daxon Banská Bystrica

Tom Daxon Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tom Daxon, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tom Daxon Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tom Daxon Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tom Daxon Banská Bystrica

Reklamácie Tom Daxon Banská Bystrica

Vedúci predajne Tom Daxon Banská Bystrica

Leták Tom Daxon Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tom Daxon? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tom Daxon Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tom Daxon Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tom Daxon je návšteva ľubovoľnej predajne Tom Daxon Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tom Daxon Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tom Daxon Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tom Daxon Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tom Daxon. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tom Daxon Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tom Daxon? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tom Daxon v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tom Daxon Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tom Daxon Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tom Daxon Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tom Daxon.

Hodnotenie a recenzie Tom Daxon Banská Bystrica

Máte na Tom Daxon Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tom Daxon a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tom Daxon Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár